Borovice 2015, 2.den

02.08.2015 21:14

Druhý den letošního soustředění byl ve znamení prvního letošního přípravného utkání proti mladšímu dorostu Kosmonos. Domácí hrají o soutěž víš než my a tak jsme čekali těžké utkání, což se nakonec i potvrdilo, leč zejména naší vlastní špatnou hrou v prvních 60ti minutách. Kluci se nemohli pořádně rozhýbat, vázla souhra, pohyb bez míče a zejména finální přihrávka a koncovka. Hrálo se na 3 třetiny po 30ti minutách, my spravedlivě protočili všechny chlapce, některé i na nezvyklých postech a tak až v poslední třetině kluci předvedli alespoň částěčně co opravdu umí. Soupeř se ujal vedení v 35 minutě, nám se v 55 minutě podařilo srovnat zásluhou kapitána Sadloně po pěkné akci s Dvořáčkem. Ve třetí třetině již stříleli jen naši borci a po brankách Dvořáčka, Kratochvíla a Marouška jsme zaslouženě zvítězili 4:1. Po obědě jsme tentokrát vynechali polední klid a šli dát chlapcům do těla a tak se potili na dvou stanovištích jako severokorejští disidenti u výslechu. Po odpoledním tréninku se část odebrala do Edenu na zápas Slavie s Libercem, část rehabilitovala v bazénu a po večeři si šli na místní drnoviště v areálu hoši zahrát podvečerní fotbálek vysoké úrovně :-)... K Snídani jsou švédské stoly, k obědu bylo kuřecí na žampionech s těstovinami a k večeři uzené s bramborem a špenátem. Všichni jsou zdraví, leč lehce unavení :-).