MŽ FC Jílové - Zbraslav

9:4   (4:3)

V neděli jsme na Újezdě přivítali Zbraslav, která přijela s odhodláním odvézt nějaké body.

Důkazem toho byli trenéři soupeře, kteří neustále hledali chyby u rozhodčího.

V prvním poločase s námi soupeř dokázal držet krok, díky našim chybám jsme inkasovali třikrát.

Naši kluci opět předváděli pohledný fotbal a dokázali vstřelit čtyři branky.

V paměti mi utkvěla akce kdy Jakub Popelka zatáhl balón po lajně a předložil ho před branku Michalovi Strnadovi,

který nekompromisně zakončil ranou pod břevno. Do kabin se tedy šlo za stavu 4:3 v náš prospěch.

Druhý poločas už byl jasně v naší režiji, díky zlepšené obrané hře celého mužstva a brankáře, který zneškodnil pár

dobrých šancí soupeře. Druhý poločas skončil 5:1. Celkově jsme zápas vyhráli 9:4. Celé mužstvo podalo dobrý výkon, ale musím vyzdvihnout výkon Jakuba Popelky, který se rozehrál do staré dobré formy a byl téměř u všech našich gólových akcí.

Střelci: 3x Popelka , Funda  1x Bodlák , Novák , Strnad

Asistenti:  5x Popelka  2x Bodlák  1x Funda , Strnad