SK Roztoky - FC Jílové starší žáci

25.05.2015 13:38

1 : 6 ( 0 : 3 )

V sobotu jsme vyrazili na hřiště v Roztokách. Zatím co v posledních dvou zápasech jsme kvůli soupeřům byli nuceni hrát v menším počtu 8+1, tak tentokrát jsme do Roztok přijeli v deseti a soupeř získal početní výhodu. Na hřišti to ale nebylo znát, kluci hned od začátku soupeři ukázali, že tady chceme vyhrát a nepřipustit žádné komplikace. Roztoky se celý první poločas víceméně bránili a naší bránu vůbec neohrozili. My jsme sice hru kontrolovali, ale v útočné fázi to nebylo ono, přesto jsme dali tři branky po pěkných akcích a dostali se tak do pohodlného vedení 3 : 0.

Do druhé půle jsme vyměnili gólmana Pavla S. za Bodla. Pavel S. se posunul do útoku a Douša šel na Bodlovo místo na pravé záloze. Zápas pokračoval pod naší taktovkou až do samotného závěru a stavu 6 : 0 v náš prospěch. Ale jako už několikrát jsme v závěru polevili a soupeř nás za to potrestal brankou v poslední minutě a snížil na konečných 1: 6.